Plechová šatní skříň

Už vás otravuje neustálé vrzání vašich starých skříněk? Potřebujete něco nového, něco co jste ještě neviděli? Udělejte revoluci a pořiďte si šatní skříňky od nás! Naše nabídka s více než 340 druhy je největší nabídka na českém trhu, a máte jistotu, že u nás si vyberete. Můžeme vám nabídnout různé barvy, různé provedení zámků, ale taky jiné věci, jako jsou například lavičky u šatních skříněk a podobně. Plechová šatní skříň o nás je ta nejlepší.

Téměř 100% naše nabídky, která je opravdu obrovská, je skladem a připravená k okamžité expedici k našim zákazníkům. Záleží nám na vaši radosti a proto se snažíme mít naše skříňky ty nejlepší, co může český trh nabídnout. Plechová šatní skříň je hodí jak do škol, firem, nebo sportovních zařízení, ale určitě i jako menší skříňka do garáže. Můžete v ní schovávat menší, ale v některých skříňkách i větší věci, které si uschováte, a budete mít jistotu, že jsou v bezpečí.

7 let záruky


A protože věříme, že naše skříňky jsou velmi kvalitní, necháváme na ně sedmiletou záruku, která vás určitě potěší, a vaše stará plechová šatní skříň ji bude moct jen závidět.