Home »

 

Tři dny a jeden příběh, o něčem krásném – Vaňkovka Fashion Days 2015

 

fashiondays150Místo konání: Brno, OC Galerie Vaňkovka Brno
Datum konání: 20. března – 22. března 2015

Popis: Vaňkovka Fashion Days vám letos představí fascinující příběh o zrození světla. Jedinečná módní šou v podobě trilogie, ve které na sebe jednotlivé díly navzájem navazují, začíná již 20. března v Galerii Vaňkovka Brno. Chcete poznat celý příběh o zrození světla? Nenechte si ujít ani jediný díl!

 Začátky módních přehlídek jsou naplánovány na 11., 14., 16. a 18. hodinu.První den přehlídek (pátek, 20. 3. 2015) vám rozpoví příběh o tmě, která je na počátku všeho bytí. Druhý den (sobota, 21. 3. 2015) se stanete svědky zrození samotného světla, které s sebou přináší život i krásu. V závěrečný den přehlídek (neděle, 22. 3. 2015) doslova prostoupíte třpytem těch nejzářivějších hvězd jasné jarní oblohy.

Ve třech dnech scénického příběhu vás inspiruje přední česká módní stylistka, choreografka a rodačka z Brna Olo (Oldřiška Křížová) k tomu, jak si vhodně doplnit svůj šatník. Okouzlí vás spektakulární houslové duo Femme2fatale i éterické sopranistky Michaela Jančaříková a Maria Helienek.

Vaňkovka Fashion Days se konají u příležitosti Mezinárodního roku světla 2015 ve vaší oblíbené nákupní galerii. Přijďte spolu s námi slavit 10. narozeniny a buďte součástí něčeho krásného.

Oldřiška Křížová

Oldřiška Křížová s uměleckým pseudonymem Olo je rodačkou z Brna, kde vystudovala technologii pletařství na Střední průmyslové škole textilní. Zakladatelka vlastní značky OLO-Dressing i spoluzakladatelka projektu Shooting Fashion Stars působí jako kreativní ředitelka společnosti Czech Fashion Council a sdružení Fashion Live!. Žije částečně v Praze a Miláně, na módní scéně je velmi aktivní coby stylistka, choreografka, ale i neúnavná bojovnice za nastupující generaci módních designérů v České republice, kde se mimo jiné podílí také na prestižních přehlídkách Prague Fashion Weekend.

Jméno organizátora: OC Galerie Vaňkovka Brno

Email: info@galerie-vankovka.cz

Tel.: +420 533 110 111

Web: www.galerie-vankovka.cz

Sociální sítě: https://www.facebook.com/galerievankovka

fashiondays